Youda Audio Co. Limited

Profesjonalny audiofilski dostawca artykułów audio i wideo

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Zakupy internetowe
Dom ProduktyStereo Rury próżniowe

Triody bazowe z pojedynczą końcówką UX4 PSVANE ACME Serie A2A3 2A3 Valve Audio tube

Triody bazowe z pojedynczą końcówką UX4 PSVANE ACME Serie A2A3 2A3 Valve Audio tube

  • Single ended Amplifier UX4 base triodes PSVANE ACME Serie A2A3 2A3 Valve Audio tube
  • Single ended Amplifier UX4 base triodes PSVANE ACME Serie A2A3 2A3 Valve Audio tube
 • Single ended Amplifier UX4 base triodes PSVANE ACME Serie A2A3 2A3 Valve Audio tube

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: PSVANE
  Orzecznictwo: CE
  Numer modelu: A2A3

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 para
  Cena: US$ 530-662
  Szczegóły pakowania: Pudełko
  Czas dostawy: 2-3 dni
  Zasady płatności: Paypal, Western Union, MoneyGram, T / T
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  opakowania: Pudełko Kraj produkcji: CHINY
  Zastąp typ: 2A3 2A3B 2A3C Modelu: 2A3
  Rodzaj tuby: Triody bazowe UX4

  Triody bazowe z pojedynczą końcówką UX4 PSVANE ACME Serie A2A3 2A3 Valve Audio tube

  Włókno Uf 2,5 V, jeśli 2,5 A

  Rób teraz coś lepszego , nie pytaj o przyszłość

  Jakie to doświadczenie, kiedy tworzysz lampę próżniową, która może być najlepszym dźwiękiem na ziemi?

  Pięć lat temu, kiedy zdecydowaliśmy się stworzyć serię dźwiękowych lamp próżniowych Acme, były dla nas niezliczone wizje. Podobnie jak duch Głosu Szlachetności, naszym pościgiem jest nie tylko obfitość i zadowolenie, jakie przynosi materiał. Mamy szczerą nadzieję, że Voice of Nobility stanie się jednym z niewielu szanowanych producentów dźwięku w Chinach, a także mamy nadzieję, że będziemy tacy sami jak każdy hodowca, czy to w górę czy w dół, zawsze pełen pasji i radości z lamp próżniowych, audio, muzyka i życie.

  Będąc sztandarowym produktem od wielu lat, reprodukcyjna seria klasyczna została wypełniona pochwałami ze wszystkich dziedzin życia w Głosie Szlachty. Ten, który chce iść naprzód, przeciwnik jest tylko on - najsilniejszym przeciwnikiem.

  Wiemy dobrze, jak trudno jest zrobić arcydzieło wykraczające poza sto lat klasycznych produktów, ale aby spełnić pierwotne intencje i sprostać oczekiwaniom , musimy kontynuować z ufnością i cierpliwością.

  Podczas gdy umysł zrozumie dokładnie, będzie mądrością, a mądrość będzie dogłębnie rozumiana, będzie cnotą

  Rozwój i wytwarzanie lamp próżniowych jest zawsze obszarem multidyscyplinarnym i złożonym, jesteśmy pod wrażeniem tego, ale nie oznacza to, że nie będziemy się posuwać naprzód. Tym razem zdecydowaliśmy się na podbicie najwyższego honorowego miejsca na podium: zebrać zespół programistów w kraju i za granicą oraz rozwinąć flagowy produkt z niezależną własnością intelektualną, w międzyczasie wraz ze zrozumieniem i akumulacją technologii przez Voices of Nobility, to jest Acme seria.

  W serii Acme mamy wiele patentów, a także piszemy nowy rozdział w naszym polu akustycznych lamp próżniowych: Pierwszy typ lampy próżniowej dużej mocy (Acme 845, 805, 211 itp.) Z kompozytową siatką metalową struktura słupów na świecie, grafit i metalowa siatka połączona umiejętnie, sprawiają, że dźwięk jest bardzo ciepły i przejrzysty. Nawet w temperaturze 600 the, współczynniki naprężenia i rozszerzalności cieplnej obu materiałów są w harmonii, nie tylko dźwięk jest bardzo stabilny, ale także znacznie zwiększa się rezerwa mocy i żywotność; Innowacyjna technologia obróbki włókien, która znacznie poprawiła zdolność przenoszenia, posiada głos tak poruszający, że przeciwstawił się logice, takiej jak immersyjna.

  Jako jedyna nowoczesna lampowa lampka próżniowa, która ze stylistyką szkieł ze szkła cebulowego (Acme 300B, 274B, 2a3 itp.) Na całym świecie jest bardzo piękna zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, w hołdzie dla Centennial Classics; Skorzystaj z ulepszenia struktury wsparcia po wszechstronnym rozważeniu relacji stresu i harmonijnej wibracji, Acme 300B, 274B, 2a3 itp. Używając konstrukcji rdzenia z zawieszoną rurą, Pozwól, by dźwięk był wolny od kajdan, pełny zespół wypełniony świeżą muzyką i bogatymi szczegółami ; w projektowaniu i produkcji gniazda rurowego, seria Acme jest również bardzo wyrafinowanym zastosowaniem całej technologii frezowania aluminium, z teflonowym cokołem, aby osiągnąć perfekcję radianu z kubka, aby uzyskać 360 ° pięknego opadu; nawet takie detale, jak mały lut, porównujemy również z wieloma znanymi markami z Niemiec, Japonii itd., wybieramy niemiecki lut audio, a następnie przetwarzamy, ostatecznie aplikujemy do naszej serii Acme.

  Unikalną pomysłowością jest osiągnięcie każdego szczegółu bez żalu. W trakcie pięcioletniego procesu badawczo-rozwojowego, aby wybrać nowy materiał, który nie tylko jego parametr powinien spełniać wymagania rury próżniowej, ale także wymaga doskonałego dźwięku, nasz zespół badawczy ma rozległy kontakt z naukowcami z odwiertu -znane instytucje w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Holandii Po wielu testach przesiewowych i kontrastowych, ostatecznie wybrano materiał, począwszy od pierwszego rysunku, zaczęliśmy używać oprogramowania do projektowania 3D o jakości przemysłowej jako wspomaganego projektu; Aby zweryfikować racjonalność produktu, po raz pierwszy testu strukturalnego wykorzystaliśmy technologię druku 3D ... Wszystkie te wysiłki, tylko z powodu ciężkiej pracy badawczo-rozwojowej, są nie do pomyślenia dla imitacji i grawerowania: Materiał, konstrukcja, wykonanie i jakość dźwięku są zgodne z wymaganiami ekstremalnych serii. Zakończyliśmy prawie pełną aktualizację i wymianę sprzętu i personelu z działów R & D na linię produkcyjną najwyższej klasy.

  Dźwięk w uchu i urok w sercu

  Na początku powstał głos szlachty, my, partnerzy, którzy kochamy muzykę, zebraliśmy się w tym samym śnie: mamy nadzieję, że stworzymy najlepsze lampy próżniowe na Ziemi.

  Głos, którego oczekujemy, opiera się na infrastrukturze o wysokiej przejrzystości, silnym wyczuciu 3D i naturalnej płynności. Jednocześnie, w pełni bogaty w kolory muzyczne i atrakcyjność, a także czynniki jego szybkości, dynamiki, tekstury i gęstości są wystarczające, aby dopasować się do wymagań najlepszych na świecie napisów.

  A to wszystko można zrealizować w serii Acme.

  Pamiętajmy, że po raz pierwszy, porównując naszą Acme 300B z 98-letnią edycją AB z oryginalnej produkcji West Electric w Stanach Zjednoczonych, jesteśmy głęboko pod wrażeniem Acme 300B, jej czystość i poczucie przejrzystości jak w pięknym niebieskie niebo. Wyraz wokalisty jest żywy. Wygląda na to, że jest on w zasięgu ręki. Nawet w najsilniejszej części WE300B o średniej częstotliwości, pod względem gęstości, tekstury i Acme 300B można zachować ten sam wyjątkowy sens, co WE300B. Podczas gdy Acme 300B ma znacznie szersze i głębsze pole akustyczne, jest bardziej godna podziwu niż jego przeciwnik. Co więcej, podobnie jak WE300B, Acme 300B ma ten sam klasyczny ton i analogowy smak.

  A kiedy pokażemy Acme 845, oprócz pochwał, zawsze wzbudzaj zainteresowanie publiczności: od dnia narodzin lampy próżniowej 845 nigdy nie było tak szczegółowego, czystego i przejrzystego głosu. Im większa moc, tym gorsza jakość dźwięku, jaką jest niezwyciężone prawo fizyki. Ale tym razem Acme 845 całkowicie podważyło dotychczasowe wrażenie: całkowicie zachowało siłę, moc, mocną atmosferę i silną kontrolę nad 845. Transformacja i przejście w wysokiej i niskiej skali są również bardzo wyraźne i naturalne nawet przy bardzo wysokich wartościach. prędkość. Podczas interpretacji małych klasycznych dzieł i głosu, bez skazy, z wielką precyzją i czystością wyrafinowanie, bezpośrednia ekspresja emocjonalna, wspaniały i szlachetny ton, dały lampy próżniowe 845 z niespotykanymi etykietami. A wszystko to należy tylko do najwyższej jakości dźwięku.

  Słuchanie cicho polowania na dusze

  Przebieg pięciu lat rozwoju jest również duchową podróżą dla każdego z nas. Ta droga, wielokrotnie zadawaliśmy sobie pytanie, czy lekkomyślnie jest stawić czoła trudnościom i poddać się niepowodzeniom; Ta droga, uważamy miłość za wiarę, śpiewamy w dolinie; na tej drodze, zawsze jesteśmy wdzięczni i marzymy, że stopniowo zbliżamy się do ... Ciągle jesteśmy w drodze. Chociaż nie jesteśmy już młodzi, mamy nadzieję, że po żegludze będziemy jeszcze młodzi.

  Aby złożyć hołd wszystkim, którzy wciąż mają marzenia.

  Szczegóły kontaktu
  Youda Audio Co. Limited

  Osoba kontaktowa: Vanessa

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty